• Warna
  • | Saiz teks

Pegawai Untuk dihubungi

Anda di sini

Anda di sini

Untuk sebarang pertanyaan dan maklumat lanjut, sila hubungi :

 

Puan Masni binti Adeni

masni@jmm.gov.my

Pengarah, Bahagian Pameran dan Pengembangan 

 

Puan Fadhliatun binti Azmi

fadhliatun@jmm.gov.my

Kurator, Unit Pendidikan Muzium

 

Encik Mohd Fairuz bin Mohamed Kassim

fairuz@jmm.gov.my

Penolong Kurator Kanan, Unit Perkhidmatan Muzium

 

Puan Norhayati binti Che Othman

norhayati@jmm.gov.my

Penolong Kurator, Unit Perkhidmatan Muzium

 

Puan Nor Hafizzah bt. Abd. Rahman

hafizzah@jmm.gov.my

Penolong Kurator, Unit Pendidikan Muzium

 

Encik Ritchie Jonathan Ahi

ritchie@jmm.gov.my

Ketua, Unit Sumber Media

 

Bahagian Pameran dan Pengembangan

Jabatan Muzium Malaysia

Bahasa Melayu

Kemas kini terakhir: 6 Ogos 2020 - 5:25pm

Developed and designed by Hadafi Solution and Resources